Hakkımızda

Uzman Satış ve Pazarlama Kadrosu İle Hizmet Veren, İleri Teknoloji ve Yenilikçi Ürünleri İçinde Barındıran Geniş Ürün Gamını Stoklarında Bulunduran , Tedarik Kordinasyon ve Lojistik Açıdan Hızlı ve Güvenilir Bir Dağıtım Ağına Sahip Olan TEPE TİCARET Türkiye Çapında Hizmet Verdiği Bayi Satış Kanalları İle Bir Uyum İçersinde Çalışmaktadır. Bu Güvenin Verdiği Mutlulukla Çalışmaya ,Müşterileri İle Birlikte Büyüme Anlayışı İle Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Ürünlerimizi kendi bünyemizde imalatını yapmaktayız, sitemizde sergilediğimiz ürünler haricinde özel çalışmalarımız bulunmaktadır. Sitemizde sizlere bir nebzede olsa ürün çeşitlerimizi sunmak ve bize daha kolay ulaşmanızı sağlamak amacı ile oluşturduğumuz ürün katagorisini şirketimizden bazı görüntüleri sunmaktayız. Modern işletmecilik anlayışıyla üretim tesislerimizde son teknolojik gelişmeleri kullanarak ürünlerimizin kalite düzeyini yükseltmek idealimizdir. Ürünlerimizin güvenlik, performans ve güvenilirlik ile birlikte mevcut ilgili standartlara uygunluk sağlaması firmamızın politikasıdır. Üretim alanımızda markamızı benimsetmek ve Ürün gamında lider olabilmek için müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına eksiksiz ve zamanında cevap vermek politikamızdır. TEPE TİCARET yurtiçi ve yurtdışı fason üretime sahiptir. Firmamızda üretimi yapılan şirket markalarımızın ürünleri ve değerli iş ortaklarımızın fason ürünleri 12 Bar Su ve Hava ile moderen test cihaslarımızda test edilmektedir. Kalite Kontrolleri kusursuz olarak yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Vizyonumuz;

  • HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAK -
  • ŞEFFAF, DÜRÜST VE GÜVENLİR OLMAK
  • MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE CEVAP VEREBİLMEK
  • SORUMLULUK BİLİNCİNE SAHİP PERSONEL İLE ÇALIŞMAK.


Misyonumuz;

İnşaat sektörünün çok çeşitli alanlarında faaliyet gösteren inşaat firmaları, toptancılar, nalburlar ve son kullanıcılara ihtiyaç duydukları sihhi tesissat mamullerini imalat ve tedariğini yapan TEPE TİCARET Bilgi ve tecrübe birikimiyle, yenilikleri araştırarak teknolojiyi takip eden uzman kadrosuyla, en rekabetçi fiyat/kalite oranı ile sektörün kalite ve güven sembolü ve çalıştığımız firmaların sağ kolu olmayı bir varlık sebebi olarak benimsemiştir.